Воскресенье, Август 18
LandNews

Главные новости Украины

Гройсман, Рева і Розенко знищують народ, одне фото довело українців до сліз: “Коли зникне ця св*лота?”

Поделиться в социальных сетях
  • 151
  •  
  •  
  •  
  •  

Об этом сообщает Znaj.ua.
Це дійсно страшно

Гройсман, Рева і Розенко знищують народ, одне фото довело українців до сліз: "Коли зникне ця св*лота?"

Петро Порошенко вже не президент України. І, можливо, навіть не буде жити в Україні – колишній гарант терміново покинув країну разом зі своєю сім’єю.

Однак, він залишив у спадок країні армію корумпованих чиновників, які і далі плямкають біля корита.

Гройсман, Рева і Розенко знищують народ, одне фото довело українців до сліз: "Коли зникне ця св*лота?"

Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android  або IOS  і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Це відзначає і український юрист і блогер Михайло Шнайдер, який на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook показав красномовні кадри. На них можна побачити всю різницю між колишніми українськими парламентаріями і простими українцями, які живуть за межею бідності.

“Це Павло Розенко, Андрій Рева, Володимир Гройсман і старий, якого я майже кожен день бачу біля свого будинку. Літній чоловік збирає пляшки, картон і пластик. Чисто, але бідно одягнений пенсіонер. Не алкоголік і не бомж. З раннього ранку і до пізнього вечора, згорблений старий обходить всі сміттєві баки в нашому районі. З візком набитою пляшками і макулатурою. Все своє життя чоловік працював, сподівався, мріяв. І ніколи не міг подумати, що на старості років буде змушений ходити по смітниках. Мільйони українських пенсіонерів не живуть, а виживають. А найсумніше полягає в тому, що вони абсолютно не потрібні цим дітям. Ні Гройсману, ні Розенко, ні тим більше Реве вони абсолютно не цікаві. І це дійсно страшно…” – емоційно поділився Шнайдер.


В коментарях українці щосили лютують:

“Попередні були рідкісні мерзотники і скоти. Думали, що схопили бога за бороду!”, “Дуже не хочеться, щоб ця вся свинина, козлятина, баранина повторилася!”, “Коли ж нарешті зникне з екранів ця св*лота?”, “Це шкуродери. Вони знищують Україну і народ”, “Які відгодовані пещені”.

Загрузка...

Scroll Up