Суббота, Сентябрь 21
LandNews

Главные новости Украины

Гройсман уперше пішов проти Богдана, українцям показали “дембельський акорд” режиму Порошенка: “Всі брали, і я візьму”

Поделиться в социальных сетях

Об этом сообщает Znaj.ua.
Між Кабміном і Офісом президента виникли розбіжності

Гройсман уперше пішов проти Богдана, українцям показали "дембельський акорд" режиму Порошенка: "Всі брали, і я візьму"

Кабінет міністрів і Офіс президента не можуть вирішити, чи варто виділяти гроші на фінансування програм розвитку регіонів. Глава Офісу президента Андрій Богдан написав лист прем’єр-міністрові Володимиру Гройсману, і це лист розлетілося по мережі. У ньому говориться, що потрібно зупинити фінансування до створення нового уряду, але Кабмін збирається ігнорувати цю прохання.

Гройсман уперше пішов проти Богдана, українцям показали "дембельський акорд" режиму Порошенка: "Всі брали, і я візьму"

Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Оприлюднив лист Олександр Ганущин, голова Львівської обласної ради, у своєму Facebook. Ось що пише Ганущин про листі Богдана Гройсману: “В кінці липня з’являється лист пана Богдана, про те, що враховуючи там необхідність подбати про використання бюджетних коштів, давайте ми, уряд Гройсмана, призупиніть всі витрати за цими програмами, а це не мало не багато більше 10 мільярдів гривень”.

З цих 10 млрд грн – 7,5 млрд надходять з фонду регіонального розвитку, а ще 2,5 млрд за рахунок субвенцій на соціально-економічний розвиток. Гроші субвенції по ідеї повинні були розподілити по регіонах згідно з потребами.

Місцеві бюджети залежать від цього фінансування – в надії на нього плануються ремонти, закуповується обладнання і матеріали.

В Офісі президента впевнені, що ці гроші заплановані в бюджеті спеціально під вибори, які збиралися провести 31 жовтня. Тому відстрочені фінанси явно хотіли витратити на користь якого-небудь кандидата. А тепер, бо вибори вже пройшли, намагаються знайти грошей нормальне застосування: “Це така традиційна політична допомогу від держави депутатам-мажоритарникам, які у себе на окрузі заради якогось політичного піару здійснюють ті чи інші проекти”.

Гройсман уперше пішов проти Богдана, українцям показали "дембельський акорд" режиму Порошенка: "Всі брали, і я візьму"

Марія Мезенцева, кандидат-мажоритарник, особисто зіткнулася з таким явищем, коли проходила виборча кампанія до Верховної Ради. Її супротивник вважав всі бюджетні витрати своїми перемогами. “Існує такий фонд, як соціально-економічний фонд, його ще дуже спрощено називають “фонд депутатів-мажоритарників”. Депутати могли створювати такі взаємні заліки”, – повідомляє Мезенцева.

У підсумку, 14 серпня виплати не припинили на прохання
Богдана, а навіть збільшили.

Чинна влада, після приголомшливої поразки на виборах, намагається прибрати до рук хоч трохи грошей, часу на це у них залишилося зовсім мало. Це точка зору Давида Арахамія, секретаря національного інвестиційного ради.

“Останній дембельський акорд, який мала попередня влада. Для того, щоб не дати розкрадати ці кошти, буде зроблений експрес-аудит новим Кабміном – всі фахівці різних галузей кажуть, що там завжди є 20-25% корупційної складової. Це означає, що на чверть більше роботи можна зробити, якщо не красти”, – сказав він.

Журналіст Юрій Бутусов теж висловив свою думку: “Сам факт того, що державний чиновник високого рівня отримує шалену купу готівки – це дійсно підстава для розслідування. Це дуже серйозно, про це треба говорити”.

Володимир Яворівський та Василь Шкляр теж не згодні з рішенням Кабміну. “Замість того, щоб тихо піти, вони буквально до останнього тримаються за ці крісла, дивани, щоб набратися ще й забезпечити собі подальше спокійне і мирне життя”, – каже автор “Чорного ворона”.

“Видно, чорт підкусив: а я візьму. Все ж брали до мене, і я візьму. Зупинитися не можуть. Це вже увійшло в кров. Кілька поколінь крадуть. При стількох президентах. Це абсолютна безкарність в Україні. Політика безкарності”, – додає Яворівський.

Нагадаємо, раніше слуги народу визначили майбутнє “Сватів” в Україні: “Чому ми не можемо”.

Також Знай.uа писав, що Зеленський запозичить важливу модель у Британії і Сінгапуру: “Будуть об’єднані”.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що Зеленський має намір покинути Банкову: “Нам тут дуже складно”.

Загрузка...

Scroll Up