Суббота, Апрель 20
LandNews

Главные новости Украины

Куприй: ми маємо підставити плече новій людині, що дасть Україні шанс на швидке одужання!

Поделиться в социальных сетях
  • 957
  •  
  •  
  •  
  •  

Куприй: ми маємо підставити плече новій людині, що дасть Україні шанс на швидке одужання!

Народный депутат Виталий Куприй, обратился к коллегам, чтобы создать межфракционное депутатское объединение «Против узурпации, беспорядка и коррупции». Для того, чтобы поддержать Владимира Зеленского. Об этом он написал на Facebook.

Сьогодні офіційно звернувся до всіх колег народних депутатів із пропозицією створити Міжфракційне депутатське об'єднання «Проти узурпації, безладу і корупції»!

Наразі в Україні склалась ситуація, яка потребує об'єднання наших зусиль задля забезпечення змін в Україні на краще.

Тотальна корупція режиму Порошенка, цинічна брехня та невиконання ним своїх передвиборчих обіцянок, масове зубожіння населення призвели країну до глибокої кризи.
У другий тур виборів Президента України вийшов збанкрутілий політик і не пов'язана із гнилою державною системою людина. Порошенко та Зеленський. Кого підтримати?

Для мене немає жодного сумніву – ми маємо підставити плече новій людині, що дасть Україні шанс на швидке одужання!

Запропонував усім народним депутатам створити Міжфракційне депутатське об'єднання «Проти узурпації, безладу і корупції», до якого б долучились всі, хто виступає проти злочинів Порошенка.

Також потрібно створити депутатську групу на підтримку Володимира Зеленського, яка б отримала всю повноту повноважень згідно з Регламентом Верховної Ради України - участь у погоджувальних нарадах, виступи по всім питанням, які обговорюються у сесійній залі тощо.

Источник

Поделиться