Воскресенье, Август 18
LandNews

Главные новости Украины

Лукашенко саджатиме за символи і героїв України

Поделиться в социальных сетях

Об этом сообщает Znaj.ua.
Лукашенко ополчився проти Шухевича і УПА

Лукашенко саджатиме за символи і героїв України

У Білорусі прирівняли УПА і Шухевича до нацизму і розпалювання расової ворожнечі та саджатимуть за червоно-чорні прапори, герб “Азову” та руни.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав закон про зміни до Кримінального кодексу країни, якими запроваджується кримінальна відповідальність за використання бандерівської символіки, а саме чорно-червоного прапора УПА, герба батальйону “Азов” і портретів Бандери та Шухевича. Покарання – роки в’язниці. Про це повідомляє президентська прес-служба.

Так, починаючи з 24 липня за “умисні дії, спрямовані на збудження расової, національної, релігійної ворожнечі або ворожнечі, на приниження національної честі та гідності” і за “умисні дії з реабілітації нацизму” загрожує до 5 років позбавлення волі.

До переліку забороненої символіки, яку краще не демонструвати під час перебування в Білорусі, входять:

  •    бандерівська символіка, що включає в себе чорно-червоний прапор УПА;
  •     герб батальйону “Азов”;
  •     портрети Бандери і Шухевича;
  •     різновиди свастик і рун, які використовували нацисти та їхні союзники.

Скоріш за все “токсичними стануть”  антикварна форма УПА, шеврони, прапори та інші атрибути. Покарання за їх публічну демонстрацію, зберігання і поширення до 5 років в’язниці.

Нагадаємо, Лукашенко зробив заяву про Зеленського-президента

Як повідомляв портал Знай.ua, президент Білорусі Олександр Лукашенко найближчим часом відвідає Україну, відгукнувшись на запрошення Зеленського

Також Знай.ua писав, Лукашенко заявив, що до початку грудня Мінськ і Москва повинні залагодити всі спірні питання щодо інтеграції країн

Загрузка...

Scroll Up