Понедельник, Октябрь 14
LandNews

Главные новости Украины

Медведчук: Обмен удерживаемых лиц не состоялся раньше, потому что Порошенко отказался выполнить второй этап

Поделиться в социальных сетях
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Медведчук: Обмен удерживаемых лиц не состоялся раньше, потому что Порошенко отказался выполнить второй этапОб этом сообщает NEWSONE.UA.

Голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук заявив, що під час президентства Петра Порошенка особисто домовився з російським лідером Володимиром Путіним про другий етап обміну утримуваними, куди б увійшли понад 100 осіб. Однак тоді п’ятий президент України відмовився від цього.

Про це політик розповів в ефірі проєкту “HARD з Влащенко” на телеканалі ZIK.

Зокрема, він зазначив, що попередньому президентові України – Петрові Порошенкові теж вдавалось здійснювати обміни утримуваними особами. Нардеп підкреслив: за період каденції п’ятого глави держави сам організував звільнення 489 громадян.

“Були масштабні обміни, були обміни 306 на 74, були 225 на 165. Тут питання у тому, що в Порошенка не було мети досягнути миру”, – наголосив Медведчук.

Так, за його словами, коли пропонувались ті чи інші обміни, Порошенко усе заперечував.

“Він – провідник політики антиросійської істерії і печерної русофобії – не міг же продемонструвати, що Росія і Україна могли домовитися і зробити такий обмін, як зробили зараз Зеленський і Путін “35 на 35″. Тому тоді б не повірили у щирість його ставлення до тієї політики, яку сповідував. Це йому не підходило”, – сказав Медведчук.

Він зазначив: свого часу особисто домовився із Путіним про другий етап обміну утримуваними особами, у який входили понад 100 осіб. Однак, Порошенко на це не пішов.

“У нього були інші плани, інша стратегічна мета, за допомогою якої він ішов на президентські вибори, тому це все не підходило”, – зазначив нардеп.

Медведчук наголосив: загалом було понад 10 варіантів звільнення Сенцова, Сущенка та багатьох інших в’язнів, у тому числі тих, які відбували покарання в Україні.

“Усе це було можливо, але не було політичної волі. Натомість результат цього обміну – це політична воля двох президентів – Зеленського і Путіна”, – підкреслив Віктор Медведчук.


Загрузка...

Scroll Up