Пятница, Июнь 22
LandNews

Главные новости Украины

“Мы знаем очевидного заказчика – Путин и прикремлевские гниды”, – блогеры про убийство Бабченка

0
Поделиться в социальных сетях
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

"Мы знаем очевидного заказчика – Путин и прикремлевские гниды", – блогеры про убийство Бабченка
“Мы знаем очевидного заказчика – Путин и прикремлевские гниды”, – блогеры про убийство Бабченка

Увечері у вівторок, 29 травня, у Києві трьома пострілами в спину був убитий відомий російський журналіст Аркадій Бабченко. Це сталося на сходовій клітині будинку, в якому він жив після втечі з Росії. 

До Вашої уваги реакція відомих блогерів, які в соціальній мережі Facebook діляться своїми думками щодо причин та замовників цього зухвалого вбивства.

“Просто в Кремлі знаходиться дріб’язковий, мстивий, закомплексований шизофренік, який здатний тільки зганяти злість, нічого більше”, –  журналіст Сергій Костеж  звинувачуєпутінську владу у вбивстві журналіста.

Правозахисник Юрій Шуліпа нагадує життєвий заповіт Бабченка, якому він слідує у своєму житті: “Братцы мои. Пожалуйста. Я вас прошу. Наша с вами задача – дожить до девяноста шести лет и станцевать на могиле Путина. Живыми, здоровыми и свободными. Пожалуйста. Будьте аккуратнее”. 

“Так, це війна. Це, якби того не хотілось, не остання жертва. І кожен з нас, хто вважає цю війну своєю, війною за свої ідеали, за свою країну, за свої переконання, очевидно мусить бути готовий платити високу ціну”, – пише дипломат Богдан Яременко. 

Журналістка Олена Чернявська також переконана, що у вбивстві Аркадія Бабченка є російський слід.

“Кто-то очень хочет, чтобы линия фронта проходила прямо по улицам Киева”, – пише журналіст Олексій Широпаєв.

“Це символічна, вже далеко не перша, розправа путінської гебні над росіянином в Україні”, – пише політолог Олексій Мінаков. За його словами, нині  Україна не здатна врятувати всіх, хто під загрозою. 

“Ты был настоящим, прямым, смелым, ты всегда был к этой несправедливой жизни лицом, сердцем нараспашку.
Отдохни”, – російський співак, композитор Олексій Лебединський також звичувачує Кремль у вбивстві Аркадія Бабченка.

Психолог Тігран Григорян у своєму емоційному пості пише, що у вбивстві журналіста винен Путін і тільки Путін. 

“Сколько еще нужно взрывов, нападений на граждан Украины и выстрелов в упор и в спину, чтобы наши доблестные службы безопасности начали тотальную зачистку тыла от кремлевской нечисти? Которая ощущает себя на Крещатике так же вольготно, как на Тверской…”, – журналіст Андрій Капустін нагадує, що опозиційні журналісти в Україні зараз незахищені та перебувають під прямою загрозою. 

Источник

Поделиться