Воскресенье, Август 18
LandNews

Главные новости Украины

Порошенко на Мальдівах рятується від Волочкової в джакузі, блогер показав всю правду: “Наш Педро любив…”

Поделиться в социальных сетях
  • 14
  •  
  •  
  •  
  •  

Об этом сообщает Znaj.ua.
Відпочивати бажано на Мальдівах та інкогніто

Порошенко на Мальдівах рятується від Волочкової в джакузі, блогер показав всю правду: "Наш Педро любив..."

Не так давно соціальні мережі розбурхала новина про те, що Президент України Володимир Зеленський прилетів в Одесу економ-класом. Українці щосили обговорювали цю подію. Не встигли жителі країни натішитися цього, як Володимир Олександрович підкинув нову порцію тем для розмов. На офіційній сторінці президента в соціальній мережі з’явилося красномовне фото з пляжу.  На фотографії президент позує в футболці і шортах під парасолькою на громадському пляжі. Поруч з ним, як і в більшості випадків, перебуває глава Офісу президента Андрій Богдан в одних плавках. 

Порошенко на Мальдівах рятується від Волочкової в джакузі, блогер показав всю правду: "Наш Педро любив..."

Проте, були і ті люди, здебільшого – прихильники експрезидента Порошенка, які довелося не до смаку фото і вони побачили в цьому театр, а деякі просто “заклювали” гаранта за такий відпочинок.

Український юрист і блогер Сергій Наумович вирішив поставити “порохоботів” на місце раз і назавжди та продемонстрував те, як “повинен відпочивати справжній президент”, згадавши подорожі Петра Олексійовича на Мальдіви, коли в країні йде війна.

З приводу фото на пляжі. Кажуть, що ось так правильно відпочивати президентам(див. фото). Бажано на Мальдівах. Бажано інкогніто, щоб Путін не напав.” – поділився Наумович.

На кадрі видно, як Порошенко у військовій формі сидить в джакузі, а за вікном відкривається чудовий вид на пляж острова.

Порошенко на Мальдівах рятується від Волочкової в джакузі, блогер показав всю правду: "Наш Педро любив..."

В коментарях відразу стали відзначатися небайдужі українці:

“І без берета на пляжі це взагалі зрада й ганьба”, “А поруч шоб жінка лягла на нарах кров здавати, і дочки з Лондона фотошопом зграйкою”, “Педра, наш полюбляв на вихідні у свою хатинку в Іспанії мотанутись на приватному літачку, так і з відпусткою у нього завжди все в порядку”, “Петі відпочивати було ніколи. Петя рубав бабло за всіма напрямами. А це справа вимагає щоденного контролю.”, “На Мальдівах тільки так і треба , а то Волочкова нападе”.

Загрузка...

Scroll Up