Понедельник, Декабрь 10
LandNews

Главные новости Украины

Порошенко не забажав зустічатися з нардепами й поїхав із Верховної Ради – Сироїд

0
Поделиться в социальных сетях
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Порошенко не забажав зустічатися з нардепами й поїхав із Верховної Ради – Сироїд
Порошенко не забажав зустічатися з нардепами й поїхав із Верховної Ради – Сироїд

Президент України Петро Порошенко уникає зустрічі із народними депутатами та лідерами парламентських фракцій, аби не відповідати на запитання щодо запровадження воєнного стану.

Про це в парламентських кулуарах заявила заступниця голови Верховної Ради Оксана Сироїд. Як повідомляє власний кореспондент UAInfo, президент, за словами Сироїд, зокрема воліє уникнтути відповідей щодо доцільності запровадження воєнного стану на всій території України, терміну дії, а також щодо обмеження тих чи інших прав і свобод громадян. 

"З одного боку рішення про запровадження воєнного стану є добрим, а з іншого боку – викликає чимало запитань. Приміром, чому воєнний стан планують запровадити на всій території України? Адже чи ми насправді відчуваємо загрозу для того, щоб застосовувати рішення щодо запровадження воєнного стану по всій території країни?", – сказала нардепка.

Також Сироїд повідомила, що в депутатів виникають питання щодо доцільності запровадження воєнного стану саме на 60 днів. "Що за цей час зміниться? Невже за цей час з’являться катери, озброєння, ми вирішимо ситуацію? Сумнівно! І ми не отримали належних пояснень від президента", – зазначила нардепка.

Сироїд також наголосила, що запровадження воєнного стану вимагає від президента України, щоб він повідомив, які саме права і свободи мають бути обмежені, на який строк, і з яких причин. "Наприклад, питання обмеження свободи преси. Відповідно до умов запровадження воєнного стану наразі не відомо, хто може ухвалити рішення, що свободи медіа більше не існуватиме на цей період. І якщо свобода слова не буде обмежена, то я хочу побачити це у в указі президента і відповідному законі", – заявила заступниця голови парламенту.

Також нардепка наголосила, що її колеги хотіли би "переконатись, що право власності не буде використане для рейдерства, тому що в умовах воєнного стану можна легко «рейдерити» приватну власність, що ми також хочемо бачити в указі президента".

"Оскільки ми цього не побачили, а сам президент втік від спілкування із головами фракцій – це демонструє реальне його ставлення до людей. На жаль, голова Верховної Ради не оголошував перерви для проведення консультацій із президентом, і Порошенко вийшов із кабінету голови парламенту та просто поїхав. Нинішні консультації проходять за участі голови Верховної Ради в голів парламентських фракцій", – сказала Сироїд.

Источник

Поделиться