Пятница, Сентябрь 20
LandNews

Главные новости Украины

Порошенко отримав все це довічно, блогер показав українцям квітучу старість колишнього президента: “Копійка рубль береже”

Поделиться в социальных сетях

Об этом сообщает Znaj.ua.
Найголовніше полягає в тому, що за всі ці блага, будемо платити саме ми з Вами

Порошенко отримав все це довічно, блогер показав українцям квітучу старість колишнього президента: "Копійка рубль береже"

Варто нагадати нашим читачам, що нещодавно ми писали про те, що колишньму президенту України Петру Порошенку дістануться деякі привілеї та державна соціальна допомога.

Але раніше, інформації про те, що саме отримає екс-гарант не було. Проте нещодавно стало відомо, що залишається у Петра Олексійовича на довічної основі.

Про це пише у соціальній мережі Facebook відомий блогер Михайло Шнайдер.

Порошенко отримав все це довічно, блогер показав українцям квітучу старість колишнього президента: "Копійка рубль береже"

“Копійка рубль Береже”. Це одна з найулюбленіших прислів’їв Петра Олексійовича і один з його основних життєвих Принципів. А тепер УВАГА. Після відходу з поста президента, Порошенко залишається ДОВІЧНОЇ на Основі: – Посадовий оклад у розмірі 28 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ. – Безкоштовна державна дача з необхідним обслуговуванням, охороною і транспортним Забезпеченням. – Безкоштовне медичне і санаторно-курортне Обслуговування. Чи Не правда, Вражає. А найголовніше полягає в тому, що за всі ці блага, будемо платити саме ми з Вами. Саме з наших з вами кишень, оплачуватиметься безтурботне життя екс-президента і за сумісництвом МІЛЬЯРДЕРА. А зараз я хочу запитати саме у вас, Друзі. Чи гідний Петро Олексійович, такого шикарного Утримання?”, – пише Шнайдер.

Загрузка...

Scroll Up