Суббота, Май 25
LandNews

Главные новости Украины

Порошенко пропонує закріпити законом боротьбу з фейками і впровадження журстандартів

Поделиться в социальных сетях
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Порошенко пропонує закріпити законом боротьбу з фейками і впровадження журстандартів
Порошенко пропонує закріпити законом боротьбу з фейками і впровадження журстандартів

Кандидат у Президенти, чинний Президент України Петро Порошенко вважає, що боротьба з фейками і впровадження журналістських стандартів мають бути закріплені на законодавчому рівні. Про це він сказав 17 квітня під час дискусії з представниками громадянського суспільства, повідомляє “Детектор медіа”.

“Я думаю, що ці позиції мають бути закріплені на законодавчому рівні. – сказав він. – Я маю вже необхідний досвід під час судового процесу проти BBC у лондонському суді (щодо спростування недостовірної інформації – ред.).

У лондонському суді зробити це більш реально, ніж в українському суді. Дуже важко з каналом “1+1” судитися в суді першої інстанції, навіть Президенту. Але ми виграємо.

До речі, це відповідь на ваше запитання – ми виграємо. Не можна бути президентом країни в стані війни і не вірити в перемогу… Я твердо довіряю відповідальному вибору українського народу… Я вчора хотів, до речі, привітати звернення журналістів, які сказали, що з дебатами нехай розбираються Президент, глядачі, а журналісти не мають можливості задати запитання, а вони відображають зріз суспільства, вони мають поінформувати про це, і вони позбавлені цієї можливості.

Я вірю в перемогу, і коли вона відбудеться, я твердо переконаний, що весь напрямок перелічених реформ ми точно продовжимо. Продовжимо дуже обережно. Бо якби ми примушували людей спілкуватися українською мовою – я цього точно не буду робити. А (впроваджували, – ред.) механізми, коли стало драйвово, класно спілкуватися українською”.

Источник

Загрузка...