Суббота, Август 17
LandNews

Главные новости Украины

Порошенко “втік” від 11 справ ДБР, українці регочуть: “Заздрить довідці Парубія”

Поделиться в социальных сетях
  • 66
  •  
  •  
  •  
  •  

Об этом сообщает Znaj.ua.
ДБР розслідує одинадцять справ стосовно Петра Олексійовича

Порошенко "втік" від 11 справ ДБР, українці регочуть: "Заздрить довідці Парубія"

У прес-службі ДБР повідомили, що екс-президент Петро Порошенко фігурує в низці виробництв, хоча підозр йому не пред’являли. Однак, українці вже щосили прагнуть, щоб Аетр Олексійович відповів по всій строгості закону хоча б по одному з своїх злочинів.

Порошенко "втік" від 11 справ ДБР, українці регочуть: "Заздрить довідці Парубія"

Не залишився осторонь український юрист і блогер Михайло Шнайдер, який був вражений кількістю справ, в яких фігурує Порошенко і закликав експрезидента до радикальних дій.

“Факт Дня. ДБР розслідує одинадцять справ, стосовно Петра Олексійовича і його найближчого Оточення. Біжи Петя… Біжи.” – написав Шнайдер і прикріпив красномовне фото Петра Олексійовича.

Порошенко "втік" від 11 справ ДБР, українці регочуть: "Заздрить довідці Парубія"

В коментарях стали відзначатися українці:

“Заздрить довідці Парубія”, “Перед бігом треба відпочити, – присісти, наприклад”, “Ніхто і ніколи його не посадить у в’язницю… Він олігарх і цим все сказано! Як би ми цього не хотіли…”, “Вся надія на чесне правосуддя, а там як сказано, час покаже”, “Сподіваюся, що хоч одне з 11 справ призведе до арешту і реального терміну.”, “Одиналцять справ, які зварганив Портнов. Всі знають хто такий Портнов?”, “А взагалі було б правильним розслідувати бізнес усіх олігархів. Як вони заволоділи державними підприємствами в свій час, які дохоходы, офіційні та приховані, які податки сплачені за всі роки? Все це можна підняти і довести, розслідувати!”, “У нього все схвачено! Ніхто його не тільки не посадить, а навіть пальцем не зачепить! А хотілося бы…”

Нагадаємо, Петра Порошенка викликали на допит в Державне бюро розслідувань. 

Як повідомляв портал Знай.uа, Порошенко поспіхом покидає країну після візиту в ДБР.

Загрузка...

Scroll Up