Пятница, Август 17
LandNews

Главные новости Украины

Речинский: Порошенко – это плохой театр снаружи и оголтелое воровство внутри

0
Поделиться в социальных сетях
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Речинский: Порошенко – это плохой театр снаружи и оголтелое воровство внутри
Речинский: Порошенко – это плохой театр снаружи и оголтелое воровство внутри

Порошенко явно чувствует себя Людовиком 14-ым, “Королем-Солнце”. Впрочем, не имея к тому ни малейших оснований.

После череды придурков-президентов, каждый из которых впадал в манию величия, люди хотели президента-менеджера. Незаметного, но работающего на страну. Из-за войны, из-за необходимости срочно избрать Президента – выбрали эту серость. Которая оказалась странной смесью матерого вора и плохого пафосного актера. 

Позабавила в недавнем посте Зураба Аласании информация о том, что все сценарии массовых мероприятий с участием Порошенко пишет Сергей Проскурня. Порошенко – это плохой театр снаружи, и оголтелое воровство внутри. И более ничего.

И тот самый пост Аласании, с которым полностью согласен. Пост был написан после претензий по поводу того, что “UA: Перший” не транслировал недавние крестные ходы.

“Україна є світською державою і церква відділена від неї і всі релігійні організації є автономними.

Друга і змінна теза: в Україні існують декілька десятків офіційно зареєстрованих церков і конфесій, і ще декількадесятків неофіційних. Всі вони борються за доступ до людей (методи – різні, м’яко кажучи). 

Теза третя: більшість жителів України не є вірянами чи прихожанами тієї чи іншої церкви взагалі. Більшість – не просто переважна, а 9 з 10. В такий ситуації меньшість за демократичними нормами, має мати можливість доступу до бажаної церкви (і така можливість забезпечена – як на ціфровий платформі НСТУ, так і на радіо і каналі Культура). 

Теза четверта: сценарій всіх заходів сьогоднішнього дня написаний і втілюється Сергієм Проскурнею. Що означає максимально домінуючу присутність «першої пари» в усіх трансляціях, що ти ж сама, після закінчення дійства, позначила б як «Суспільне знов перетворюється на державне телебачення і піарить президента». 

П‘ята теза: мовна і релігійна теми настільки чутливі, що ніколи не можуть бути предметом обговорення рівня «зрада-перемога».

Станислав РЕЧИНСКИЙ

Источник

Поделиться