Понедельник, Июнь 18
LandNews

Главные новости Украины

Савченко посадять? Прокурор вказав на важливий нюанс

0
Поделиться в социальных сетях
  • 1
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  

Савченко посадять? Прокурор вказав на важливий нюанс
Савченко посадять? Прокурор вказав на важливий нюанс

Справа позафракційного народного депутата Надії Савченко, яку підозрюють в підготовці держперевороту, може розвалитися через дії правоохоронців.

Таку думку висловив в ефірі ObozTV колишній заступник генерального прокурора України Олексій Баганець.

На запитання, чи посадять Савченко, Баганець відповів: “Якщо в матеріалах кримінального провадження буде достатньо доказів – так. Але у мене є сумніви”.

Як пояснив колишній заступник генпрокурора, правоохоронці не дотримувалися вимог законів при зборі доказів у цьому кримінальному провадженні.

“Вони не мали права щодо народного депутата проводити негласні слідчо-розшукові дії. Це заборонено законом без дозволу Верховної Ради”, – підкреслив він.

“Якщо наші правоохоронці при зборі доказів, в тому числі проти нардних депутатів, будуть порушувати законодавство, ніколи ми не побачимо народного депутата, залученого до кримінальної відповідальності”, – уклав Баганець.

Як повідомляв OBOZREVATEL , 22 березня Верховна Рада дала згоду на притягнення до відповідальності, затримання і арешт Савченко.

Її підозрюють в організації держперевороту в Україні. ГПУ стверджує, що у слідства є незаперечні докази того, що нардеп особисто планувала терористичний акт в залі парламенту.

15 травня Шевченківський райсуд продовжив Савченко арешт до 13 липня .

Источник

Комментарии

Поделиться