Понедельник, Ноябрь 19
LandNews

Главные новости Украины

Спецслужби РФ завербували екс-перекладача Гройсмана в Санкт-Петербурзі

0
Поделиться в социальных сетях
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Спецслужби РФ завербували екс-перекладача Гройсмана в Санкт-Петербурзі
Спецслужби РФ завербували екс-перекладача Гройсмана в Санкт-Петербурзі

Станіслава Єжова завербували російські спецслужби в Санкт-Петербурзі. В Голосіївсьому суді Києва прокурор надав нові докази державної зради колишнього перекладача прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Обвинувачення стверджує, що протягом 2005-2007 років Єжов перебував у тривалих відрядженнях у Словенії та США. А після повернення в Україну часто їздив до Росії. Саме тоді його й “залучили до співпраці”. “Яндексі” він надсилав аудіозаписи та стенограми із зустрічей Гройсмана з спецпредставником Держдепартаменту США в Україні Куртом Волкером, Генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом, екс-комісаром ЄС Федерікою Могеріні та іншими. Ця електронна адреса, за даними слідства, належить російській контррозвідці. До слова, Єжов нині перебуває під вартою терміном до 1-го листопада, повідомляє 5 канал.

“Станіслав Єжов не мав ніяких посадових обов’язків, які забороняли б йому робити те, що йому інкримінується. Так і не встановлено в результаті проведення, як негласних розшукових слідчих дій, так і слідчих заходів, кому саме передавалася ця інформація”, – наполягає адвокат Валентин Рибін.

“Служба безпеки зазначила у своїй інформації стосовно заходів, які вона проводила, що адреса “Олена Прекрасна”, на яку передавав інформацію Єжов, належить Головному управлінню контррозвідки Російській Федерації,” – наголосив прокурор ГПУ Ігор Кринін

Источник

Поделиться