Пятница, Ноябрь 16
LandNews

Главные новости Украины

Трамп офіційно запросив Путіна у Вашингтон

0
Поделиться в социальных сетях
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Трамп офіційно запросив Путіна у Вашингтон
Трамп офіційно запросив Путіна у Вашингтон

Інформацію про те, що президент США Дональд Трамп офіційно запросив Володимира Путіна відвідати Вашингтон наступного року, підтвердив радник американського президента з національної безпеки Джон Болтон. 

Саме Болтон передав офіційне запрошення Білого дому під час своєї появи в Кремлі цього тижня. Втім, поки не відомо, чи погодився на запрошення російський автократ, який нібито в міжнародній ізоляції за агресивну поведінку, зокрема проти України.

Ця зустріч буде надзвичайно очікуваним продовженням сумнівної зустрічі президентів США і Росії у Хельсінкі в червні, після якої Трамп зіштовхнувся зі шквалом критики, – повідомляє УНІАН.

Зокрема, його звинувачували у тому, що він помилково став на бік Путіна проти американських спецслужб, які звинувачують Москву у втручанні в американські вибори. Болтон теж потрапив у заголовки американських ЗМІ. Він заявив цього тижня, що російські спроби впливу ніяк не вплинули на перемогу Трампа в 2016 році.

Трамп прокоментував можливість зустрічі з Путіним Видання нагадує, що наступного місяця американський і російський президенти проведуть коротку зустріч в Парижі. Вони відвідають урочисті заходи з нагоди завершення Першої світової війни. Болтон під час прес-конференції в Тбілісі сказав, що розмова буде дуже короткою.

Однак, запрошення Путіна у Вашингтон дуже суперечливе, зважаючи на те, що відносини між Росією і США зараз найгірші з часів Холодної війни.

Источник

Поделиться